Трамп просив Путіна допомогти йому на виборах 2020 року, – Яковина

Трамп просив Путіна допомогти йому на виборах 2020 року, – Яковина

Дональд Трамп дійсно, як мінімум, сім разів говорив по телефону з російським президентом Володимиром Путіним. Один запис із діалогу точно потрапив в секретне сховище Трампа. Об этом сообщает bykvu.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це розповів у своєму відеоблозі "Безумный мир" автор та політичний оглядач Іван Яковина.

Важливо! Путін дозволив оприлюднити стенограму його розмови з Трампом

Яковина наголосив, що в американській пресі звучали припущення, що мова там йде про російське втручання в американські вибори. "А саме про те, що Трамп був абсолютно не проти такого втручання і навіть просив Путіна допомогти йому на виборах 2020 року", – сказав він.

До речі, пам’ятаєте нещодавню шпигунську історію? Американський агент в Кремлі Олег Смоленков розповів ЦРУ про те, що Путін особисто наказав втрутитися у вибори 2016 року і допомогти Трампу. Відразу після цього Трамп став вимагати, щоб йому розповіли, що за агент сидить у його країни в Кремлі. Йому про Смоленкова розповіли, тільки тоді, коли вивезли його з Росії,
– відповів політолог.

Яковина допускає, що Путін по телефону вимагав від Трампа розповісти, що за шпигун сидить у нього в Кремлі і Трамп, ймовірно, був готовий розкрити цю таємницю. Інакше навіщо ЦРУ було вивозити свого головного агента з Росії?

"Про що саме говорили Трамп і Путін на записи, ми точно не знаємо. Зате ми можемо з упевненістю припустити, що ця розмова може стати джерелом великих проблем і для Путіна, і для Трампа", – додав експерт.

За словами Яковини, якщо демократи доб’ються публікації розмов Путіна і Трампа, то в обох цих бовдурів почнуться серйозні проблеми і ось тоді сміятися вже буде вся Україна.

Дивіться відео повного випуску відеоблогу "Безумный мир" за 2 жовтня 2019 року


Джерело статті: “http://24tv.ua/tramp_prosiv_putina_dopomogti_yomu_na_viborah_2020_roku__yakovina_n1214088”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя