Віктор Чумак: "Завданням будь-якої авторитарної влади є встановлення..."

Віктор Чумак в facebook:

Завданням будь-якої авторитарної влади є встановлення тотального контролю. В економіці це завжди знаходить свій вираз у монополізації, в політиці - в використанні адміністративного ресурсу правлячої верхівки, у ЗМІ - в цензурі. Цензура має теж різні форми, можна спалювати книжки на площах,можна закривати газети та Інтернет сайти, можна просто сформувати стоп -листи щодо опозиційно налаштованих громадян та політиків і не давати їм слово ні на радіо ні на телебаченні. Сам ... е з останнім я стикаюся все більше. Об этом сообщает polykur.in.ua со ссылкой на СМИ.

Майже два роки мене не запрошують на 5 канал, ніколи не запрошували на Інтер та Україну, більше двох місяців на Ньюс Ван. Тиждень тому запросли на вчорашню Право на владу на 11. Але вчора під приводом зміни теми скасували і це запрошення. Але тема не помінялася. Якби мені сказали, що знайшли більш фахову людину з цього питання, я би зрозумів. Але коли брешуть та якось невдало пояснюють та викручуються стає зрозуміло, що хтось там в них вважає мою персону не бажаною.

Ну що ж, це цілком очікувано, тому наше завдання йти до людей безпосередньо і вчитися доносити позицію в умовах інформаційної блокади. Так в світі вже було. Прорвемося.Віктор Чумак


ТОП новости

Вход

Меню пользователя